Texture Pack a Dárek na spawnu!

Krásný Štědrý den všem Minesisačkám a Minesisákům
Dnes je ten den v roce, kdy se děti nemohou dočkat až uslyší zvonek, zvěstující, že jejich obydlí právě navštívil sám Ježíšek a zanechal jim pod stromkem dárky, na které se těšily….
Stejně tak se zastavil i u nás na serveru a zanechal zde pro každého nějakou tu maličkost, tu nalezne každý z Vás na spawnu pod vánočním stromkem.
Další dárek ale už nepřinesl Ježíšek, ale já, Eloslav, osobně a dávám tímto každému možnost si zdarma stáhnout a nainstalovat nový oficiální Texture Pack našeho serveru, který vychází především z Faithfull HD ale i dalších balíčků.  Také slibuji že bude tento dárek aktualizován, jak se sluší a patří a pokud někdo z Vás bude mít jakoukoliv připomínku k tomuto Texture Packu, tak si ji rád přečtu a pokusím se ji vyhovět
TexturePack bude ke stažení na našem webu v záložce „Ke stažení“ (https://minecraft.project-nemesis.cz/ke-stazeni/).
Zde bude také přiložen návod jak si balíček nainstalovat a zprovoznit. Jelikož se jedná o několikanásobný počet pixelů v textuře, tak je nutné přihlédnout k výkonu vašeho PC, pokud máte normálně ve hře 30FPS tak je velmi pravděpodobné, že se hra začne po instalaci balíčku sekat. Doporučuji balíček instalovat na PC, které zvládne ve hře stabilně více než 50FPS. Součástí balíčku je také několik 3D textur které nejsou ovšem natolik výkonnostně stabilní, že je doporučuji instalovat pouze, pokud máte i s novým balíčkem stále nad 50FPS.
Pokud by jste potřebovali pomoc ohledně instalace či jiné věci, stačí napsat zprávu přes FB, nebo mě kontaktovat ve hře.

Doufám, že touto maličkostí Vám všem dokážu alespoň trošku zkrátit čekání na Ježíška

Váš Eloslav

 

Texture Pack a Dárek na spawnu!