Info: Residence, Jobs & Webshop dotazník

Přinášíme nové informace ohledně změn na serveru. Pro více informaci klikněte na „více“.

Residence

Po domluvě jsme zpřístupnili všem hráčům možnost používat flag monsters. Tento flag umožňuje vypnout / zapnout spawnování monster v residencích.

Zároveň také proběhla úprava ukládacího systému residencí, takže již nedochází k resetování flagů (nejčastěji bylo vidět na Spawnu u flagu use, který se pořád vypínal).
Přehled všech flagů, které můžete v residencích používat najdete ZDE (sjeďte dolů na oddíl Residence) nebo přímo ve hře pomocí příkazu /res flags.

Jobs

Aktuálně probíhá úprava pluginu Jobs. Co to pro vás znamená? Momentálně se pro vás nic nemění, stále můžete vydělávat peníze podle současného systému. Více info ve hře pomocí /jobs nebo ZDE).
Jakmile bude aktualizace hotová, můžete se těšit na upravený systém vydělávání dollarů, na nové itemy (například práce Horník bude dostávat peníze i za vykopání Purpur Blocks) a také přibude na výběr jedna další práce.

Připomínáme, že každý hráč může mít až 3 práce najednou!

Webshop

Ve spojení s otevřením nového Obchodního domu jsme se také rozhodli upravit náš Webshop. Proto se na vás obracíme s žádostí o vyplnění dotazníku, jaké itemy byste chtěli přidat do Webshopu. Zároveň budou také upraveny ceny všech nových i současně nabízených itemů!

Prosíme, aby každý vyplnil dotazník POUZE JEDNOU!

Info: Residence, Jobs & Webshop dotazník

One thought on “Info: Residence, Jobs & Webshop dotazník

  • 9.1.2018 at 10:44
    Permalink

    Pokud bude mít někdo z hráčů nějaké zajímavé nápady co se jednotlivých povolání týče nebo bude chtít navrhnout úplně nové zaměstnání tak mě kontaktujte zde nebo ingame pomocí /w nebo / mail sendvič Coshboyak.

    Veškeré nápady uvítáme.

Comments are closed.