Prozatím mimo provoz!

Eventy pořádají naši eventeři a moderátoři pravidelně, a to 3x týdně (vždy od 19:00) – ve středu od 19:00, v pátek od 19:00 a v neděli od 19:00!
Stačí být v tento čas online a sledovat chat, kde bude eventer několik minut psát, že začíná event a informace, jak se na event dostat (zpravidla bude umístěna teleportovací cedulka na spawnu).

KRÁL EVENTŮ – VIP ZDARMA

Za každý event získávají nejlepší hráči body do měsíční soutěže s názvem “Král eventů.“ Po eventu jsou hráčům přiděleny body podle umístění – 5 bodů za 1. místo, 4 body za 2. místo, 3 body za 3. místo (u některých eventů se oceňuje i 4. místo za 2 body a 5. místo za 1 bod).

Hlavní cenou pro hráče, který má na konci měsíce nejvíce bodů, je GOLD VIP (získává přístup ke všem příkazům a funkcím tohoto VIP*)! Kromě vítěze vyhlašujeme ještě 2. a 3. místo; všichni vítězové krále eventů se mohou těšit na 2 spawn vejce dle vlastního výběru, nějaké epické bloky (oheň a podobně) a drobnou finanční odměnu. V případě stejného počtu bodů se přihlíží ke skóre z předchozího měsíce – tedy hráč, který měl v minulém měsíci více bodů v hodnocení krále eventů, vítězí.

Aktuální pořadí soutěžících je k vidění ZDE .

KALENDÁŘ NADCHÁZEJÍCÍCH EVENTŮ

  • Kalendář se nachází v menu napravo.

AUTOEVENTY

Kromě klasických eventů, zde ještě máme autoeventy, na které můžete jít kdykoli se vám zachce. Vše totiž probíhá naprosto automaticky! Port k autoeventům je na spawnu!

SOUKROMÉ EVENTY

Chcete pořádat vlastní event? Přečtěte si na fóru, jak na to: FÓRUM