Jak se připojit na server

1. Zaregistrujte se zde na webu (minecraft.project-nemesis.cz/registrace) a pomocí odkazu v emailu si nastavte své heslo. (Po registraci máte přístup do hry i na web).

2. Doporučujeme smazat složku s Minecraftem. Před smazáním zálohujte screeny, save světů a tak dále! Předejdete zbytečným chybám klienta.

  • Klikněte na Start (vlevo dole na liště) a do hledat napište %appdata%
  • Otevřete složku Roaming a smažte .minecraft

3. Spusťte Minecraft. Pokud nemáte žádný Minecraft launcher, stáhněte například TENTO LAUNCHER (obsahuje verzi jak pro Windows, tak pro Mac OS)

4. Spusťte launcher a počkejte, až se načte. Klikněte na edit profile, v rozbalovací nabídce vyberte USE VERSION: Release 1.16.4 a save profile; pak chvilku počkejte, než se 1.15.2 stáhne a můžete hrát!

5.Ve hře zvolíte možnost Multiplayer a zadáte adresu :

minecraft.project-nemesis.cz

V případě potíží zadejte adresu 80.79.16.48:25565 (místo minecraft.project-nemesis.cz)

6.Teď už si jen server přidáte a kliknete na join. Stlačením tlačítka T zapnete psaní do chatu a /login HESLO. Tím se přihlásíte! Pokud vlastníte originální minecraft účet a přihlašujete se přes originální Launcher tak po zadání příkazu /premium a jeho následném potvrzení Vás při dalším vstupu na server systém přihlásí automaticky. Přejeme mnoho úspěchů nejen ve hře.

Pokud se vám nejde připojit, kontaktujte nás!

Neneseme žádnou odpovědnost za data umístěná na serverech třetích stran!

Registrací souhlasíte s pravidly serveru, která naleznete ZDE!