Speciální služby pro hráče

Mimo standardní služby (typu přidělení residence, vytvoření residence, přidělení obchodu, …) vám také nabízíme následující speciální služby – pokud o některou máte zájem, kontaktujte moderátora/admina ve hře, napište na náš Facebook či Discord:

 • Služba “originální účet” – zakoupili jste si originální účet s jiným jménem, než za jaké u nás hrajete a nechcete u nás začínat od začátku?
  > Za 2000$ vám poskytneme veškerou pomoc (ingame rady, co udělat, pomoc s řešením nenadálých a nečekaných problémů) a převedeme obchod, peníze, residence, VIP a VIP vejce a vaše levely z práce. Tyto služby jsou zpoplatněny proto, protože se musí provádět změny v databázi serveru a zaberou dost času. Převody provádíme cca 1-2x týdně. Pokud máte zájem o tuto službu, kontaktujte moderátora nebo admina ve hře, případně napište na fórum.
  > Inventář a obsah ender chest si přesouvá každý hráč sám! Vaše hlasy z czech-craft.eu převést nelze, protože jména těch, kdo hlasovali stahujeme přímo ze stránek czech-craftu, proto doporučujeme hlasy utratit za věci ve webshopu
 • Reklama v automessage – chcete propagovat vaše město, stavbu, obchod, nebo cokoli mimo Minecraft (například web)? Zaplaťte si reklamu ve hře za herní měnu. Nabízíme 3 varianty:
  • Reklama každých 60 sekund (1440 zobrazení za den) – 7500$
  • Reklama každých 180 sekund (480 zobrazení za den) – 3000$
  • Týdenní reklama (každých 180 sekund po 7 dnů, celkem 3360 zobrazení) – 16000$
  • PODMÍNKY:
   • Reklama smí mít max. 2 různé barvy, může obsahovat tučný či podtržený text a odkaz na 1 webovou stránku. Maximální délka textu je 1 zpráva v chatu (tj. 100 znaků)-
   • Reklama nesmí odporovat pravidlům serveru (pokud obsahuje odkaz na webovou stránku, tak ani tato stránka nesmí odporovat našim pravidlům – především, co se týká reklamy na cizí servery a urážek hráčů/členu Admin týmu)-
   • Text reklamy vždy musí schválit Krakono nebo El_Juan! Pokud máte o reklamu zájem, napište si žádost na fórum.
 • Služba “ikona na mapě + warp” – Chcete označit svou stavbu ikonou na mapě serveru? Stačí, aby se jednalo o větší stavbu (ne dům 10*10 kostek) a za poplatek 2000$ může být vaše stavba označena ikonkou. Můžete vybírat z TĚCHTO IKON – vybírejte pečlivě, každá další změna (přejmenování ikony, změna obrázku, změna umístění) stojí 1000$! Pokud se jedná o veřejný projekt schválený na fóru, dostanete v ceně ikony i warp ze spawnu.
 • Služba “lepší shop” – uvolnila se ve vašem oboru parcela na lukrativním místě, nebo jen chcete shop přemístit na jiné místo?
  > Za poplatek 2000$ je možné změnit vaši obchodní kóji (je ale nutné zachovat patro a obor).  Pokud máte zájem o tuto službu, kontaktujte moderátora nebo admina ve hře, případně napište na Discord.
 • Služba “přesun budovy/stavby” – tato služba umožňuje pomocí WE (World Edit) přesunout stavbu/část vaší stavby na jiné místo. Jelikož jsme survival server, tak o všechny přesuny musí být požádáno na Discordu a musí mít nějaký pádný důvod (typu “soused má na mne nalepený dům, žádám o přesun mého o 10 bloků,” “nevychází mi o blok hradby, protože jsem je špatně vyměřil, tak žádám o jejich přesun,” “špatně jsem postavil sochu na pozemku a stíní mi farmy” a podobně). Tato služba je velmi drahá, provádíme ji pouze ve výjimečných případech (VŽDY až po žádosti na Discordu!) a maximální délka přesunu je 100 bloků a max. velikost přesouvané plochy je 100 x 100 x 100; proto zvažte, zda opravdu potřebujete stavbu/budovu přesunout.
  > Ceník je následující: Počet přesouvaných bloků (délka X x Y x Z) x vzdálenost x 0,02 [$] (tedy přesun budovy 20 x 20 s výškou 30 na vzdálenost 50 políček by vyšel na 20 x 20 x 30 x 50 x 0,02 = 12 000 $). V případě měst a velkolepých projektů nabízíme cenu dohodou (lze ale přesouvat pouze jednotlivé budovy či části projektu/města – z důvodu bránění v rozvoji, špatného vyměření (sekli jste se při vyměření zdi o 1 blok) špatného umístění, a podobně) – samozřejmě se musí jednat o budovy/stavby s nějakou obtížností (budovu, kterou zbouráte a znovu postavíte za 10 minut opravdu přesouvat nebudeme).

  • Upozornění a dodatečné podmínky:
   1. Přesouvaná budova/stavba a místo, kam ji chcete, bude vámi řádně označeno (musí se jednat o čtverec/obdélník).
   2. Do velikosti přesouvané stavby se započítávají všechny bloky (tedy i vzduch).
   3. Za obsahy truhel, rámečky, vozíky, zvířata (a další “nebloky”) neručíme (rámečky 100% zmizí, obsah truhel by zmizet neměl – ale pro jistotu doporučujeme důležité itemy z truhel přenést do bezpečí a rámečky zbourat)!
   4. Přesunuje se pomocí cut/paste – stará stavba se vyjme a vloží na jiné místo. Pokud při tom dojde k poškození krajiny (třeba vznikne díra po vašem sklepě), jste povinni toto poškození opravit!
   5. V případě, že stavbu špatně vyznačíte a přesune se více bloků nebo jen část stavby, bude plocha navíc/dopřesun zpoplatněn dle ceníku výše  – pokud si tedy nevěříte ve vyznačování, je možné požádat o kontrolu vyznačení či vyznačení až přímo při přesunu – avšak tato práce navíc je zpoplatněna 2000$.
   6. Pokud při přesunu dojde ke zmizení vaší stavby (což se prakticky stát nemůže, ale technicky to vyloučeno není – například výpadek proudu), dostanete náhradu za stavbu ve formě dolarů (a to 0,10 $ za každý blok ve výběru – včetně vzduchu a podobně (tedy u domu 30 x 30 x 30 to bude 2700 $)